Načítám

BalíkServis.cz pro zásilky z a do Polska doporučuje

Jak BalikServis.cz posílá balíky do Polska?

Pokud odesíláte balík nebo zásilky do Polska přes naši službu BalikServis.cz, tak můžete zadat Vaši objednávku na odeslání balíku nebo zásilky do Polska až do 16 hod.
balíky a zásilky balíky a zásilky z a do Polska, ČR, Polsko

BalikServis.cz vyzvedává zásilky v Polsku

Služba BalikServis.cz zajišťuje také vyzvednutí balíku nebo zásilek v Polsku. Pokud chcete vyzvednout zásilku nebo zásilky u Vašeho polského dodavatele nebo obchodního partnera, tak můžete snadno objednat nakládku na www.Balikservis.cz.
Služba BalikServis.cz vyzvedává zásilky v Polsku i na soukromých adresách, můžete si nechat vyzvednout osobní dárky, věci nebo předměty vydražené např. na Ebay nebo třeba si vyzvednout věci zapomenuté při návštěvě Polska.
Velmi oblíbená je služba na zasílání balíků do Polska především mezi studenty na výměnných studijních pobytech.

BalikServis vyzvedává balíky v Polsku
Zásilky na vyzvednutí v Polsku je možné si objednat do 14,00 hod. Když si objednáte zásilku na vyzvednutí v Polsku do 14 hod, tak druhý den zásilku podle Vašich dispozic v Polsku vyzvedneme.
Při objednání zaslání balíku do Polska nebo vyzvednutí zásilky v Polsku, je nutné vždy zadat telefonní číslo na kontaktní osobu. Kontaktní osoba je většinou kontaktována našimi kurýry v Polsku, tak aby si ověřili, že je zásilka připravena a adresa je v pořádku. Kurýr si také může v Polsku ověřit termín nakládky, tak aby zakázku řádně a jednoduše vyzvedl.
Pokud náhodou neznáte PSČ místa, kde chcete zásilku v Polsku vyzvednout, tak ho za malý poplatek rádi zjistíme, nemusíte tak ztrácet čas.

BalíkServis.cz pro zásilky z a do Polska doporučuje

Pokud zasíláte zásilku do Polska nebo si necháváte balík v Polsku vyzvednout, tak Vám doporučujeme Vaše dodavatele nebo příjemce Vaší zásilky v Polsku informovat. Můžete si tak velmi rychle a snadno ověřit, že Vaše zásilka do Polska nebo z Polska jev pořádku.
Vaše případné dotazy jak odeslat zásilku do Polska nebo jak si balíček nechat v Polsku vyzvednout, velmi rádi zodpovíme.
Zásilky z Polska nebo balíky do Polska můžete snadno sledovat on-line na adrese zde.
Prosím pište nám na info@balikservis.cz nebo na volej na info linku 226 258 868.
balíky a zásilky balíky a zásilky z a do Polska, ČR, Polsko