Načítám

Jak rychled doručíme zásilku do nebo z Německa?

balíky do a z Německa
BalikServis.cz zasílá balíky do celého Německa. Velmi jednoduše vyplníte formulář na adrese www.balikservis.cz a BalikServis.cz druhý den vyzvedne balík nebo zásilky v Německu podle Vašich dispozic.
Pokud odesíláte balík nebo zásilkyz ČR do Německa přes službu BalikServis.cz, tak můžete zadat Vaši objednávku na odeslání balíku nebo zásilek do Německa až do 17 hod.


BalikServis.cz vyzvedává zásilky také v Německu

Služba BalikServis.cz zajišťuje také vyzvednutí balíku nebo zásilek v Německu. Pokud chcete vyzvednout zásilku nebo zásilky u Vašeho německého dodavatele nebo obchodního partnera, tak můžete snadno objednat nakládku na www.BalikServis.cz
Služba BalikServis.cz vyzvedává zásilky v Německu i na soukromých adresách. Můžete si nechat vyzvednout osobní dárky, věci nebo předměty vydražené např. na Ebay nebo třeba věci zapomenuté při návštěvě známých v Německu.
Velmi oblíbená je služba na zasílání balíků do Německa především mezi studenty na výměnných studijních pobytech. Rodiče zasílají přes BalikServis.cz balíky do Německa svým potokům, kteří pracují v Německu jako au pair nebo jsou na studijním pobytu na německé universitě.
balíky do a z Německa

Kdy objednat dodání zásilky nebo vyzvednutí zásilky z Německa?

Zásilky na BalikServis.cz na vyzvednutí v Německu si můžete objednávat do 14,00 hod. Když si objednáte zásilku na BalikServis.cz na vyzvednutí v Německu včas, tak druhý den zásilku podle Vašich dispozic v Německu BalikServis.cz vyzvedne.
Při objednání služby BalikServis.cz na zaslání zásilky do Německa nebo vyzvednutí zásilky v Německu, je nutné vždy zadat telefonní číslo na kontaktní osobu v Německu. Kontaktní osoba je obvykle kontaktována našimi kurýry v Německu, tak aby si ověřili, že je zásilka připravena a adresa je v pořádku. Kurýr si také může v Německu ověřit termín nakládky, tak aby zakázku řádně, rychle a snadno vyzvedl.
Pokud náhodou neznáte PSČ místa, kde chcete zásilku v Německu vyzvednout, tak ho BalikServis.cz  za malý poplatek zjistí.


Jak rychled doručíme zásilku do nebo z Německa?

BalikServis.cz doručuje baliky do Německa do dvou až třech dní. Přesný termín dodání balíku Vám rádi sdělíme na dotaz. BalikServis.cz doručuje baliky z Německa podle adresy doručení za 2-3 dny od vyzvednutí. S BalikServis.cz se jedná se o velmi rychlou a spolehlivou přepravu balíků do a z Německa.
Pokud zasíláte zásilku do Německa nebo si necháváte zásilku v Německu vyzvednout, tak Vám doporučujeme Vaše dodavatele nebo příjemce Vaší zásilky informovat, že jste si objednali přepravu přes BalikServis.cz. Můžete si tak velmi rychle a velmi snadno ověřit, že Vaše zásilka do Německa nebo z Německa je v pořádku.
Vaše případné dotazy jak odeslat zásilku do Německa nebo jak si zásilku nechat v Německu vyzvednout velmi rádi zodpovíme.
Prosím pište nám na info@balikservis.cz nebo na volejte na info linku 226 258 868.
balíky do a z Německa